کسب درآمد از سایتهای کلیکی

معرفی فعالیت درآمدزا به نام سایتهای کلیکی

سایت های کلیکی آنهایی هستند که به افرادی که برروی تبلیغات کلیک می کنند پول پرداخت می کنند. همچنین این وب سایت ها راهی برای تبلیغ محصولات و خدمات شرکت ها و یا صفحات فرود آنها هستند. تبلیغ دهنده ها از این روش به صورت آگاهانه برای افزایش بازدید سایت خود و یا افزایش عضوهای آن استفاده می کنند. با این کار همچنین می توانند به بهبود سئوی سایت خود و افزایش رنک آن در گوگل و دیگر موتورهای جستجو بپردازند. بنابراین هم تبلیغ دهنده و هم کسی که برروی آن تبلیغ کلیک می کند منفعت می برند.

همچنین کاربران می توانند با معرفی دوستان و آشنایان خود نیز به این سایت ها کسب درآمد کنند. اما چگونه این کار ممکن است ؟

پرداخت به ازای کلیک چرا و چگونه ؟

Paid to click یک مدل کسب‌وکار آنلاین است که ترافیک آنلاین را برای وبسایت ها از طریق افرادی که قصد کسب درآمد از خانه دارند، فراهم می کند. وب سایت‌های کلیکی (PTC) به عنوان واسطه‌های بین تبلیغ کنندگان و مصرف کنندگان عمل می‌کنند؛ سایت های تبلیغ کننده برای نمایش تبلیغات خود در سایت های کلیکی پول می‌پردازد، و زمانی که کاربران سایت های کلیکی تبلیغ را می‌بیند، بخشی از این پرداخت ها به بازدید کننده می رسد.

ماهیت سایت های کلیکی

همه چیز در تبلیغ کنندگانی خلاصه میشود که به مشتریانی برای محصولات و خدمات خود نیاز دارند. هر وب سایت جدید آنقدر محبوب نیست که بتواند تعداد کافی از بازدیدکنندگان را بدست آورد تا مشتریان جدیدی را جذب کند. اکنون آن‌ها به دنبال راه‌هایی برای جذب مشتریان جدید هستند.
یک سایت کلیکی به این تبلیغ کنندگان کمک می‌کند تا با نمایش تبلیغات خود به اعضای خود، مشتریان را جذب کنند. در نتیجه، تبلیغ کنندگان به آن‌ها پول پرداخت می‌کنند و زمانی که شما روی این آگهی‌ها کلیک می‌کنید سایت های کلیکی به عنوان یک واسط بخشی از آن پول را به شما پول می‌دهند.
خود سایت های کلیکی از بازاریابی ارجاعی (معرفی زیرمجموعه) به عنوان یک روش تبلیغاتی استفاده می‌کنند. علاوه بر این، معمولا با روش‌های دیگر برای افزایش درآمد، مانند تکمیل نظرسنجی و کارهای ساده، بازی کردن، خرید، و غیره ترکیب می‌شود و سپس کاربران می‌توانند درآمد خود را به صورت نقد از طریق حساب های اینترنتی دریافت کنند.

چگونه در سایتهای کلیکی درآمد بدست می آید؟

این یک فرآیند بسیار ساده است. اول، باید یک حساب کاربری رایگان که در فهرست وب سایت‌های معتبر قرار دارند، ایجاد کنید بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری به بخش مشاهده تبلیغات بروید. در این صفحه فهرست آگهی‌های موجود برای مشاهده را خواهید دید. تنها در یک زمان روی یک آگهی کلیک کنید و در پنجره جدیدی که باز خواهد شد، صبر کنید تا تایمر یا نوار زمان به پایان برسد و مرورگر به طور خودکار پول را به حساب شما واریز کند. زمانی که پاسخ را از مرورگر دریافت کردید، پنجره را ببندید و به صفحه تبلیغات برگردید و تبلیغ بعدی را مشاهده کنید. این فرآیند را تکرار کنید تا تمام تبلیغات موجود را تماشا کنید. برای هر تبلیغ شما بین ۰.۰۰۰۱ تا 0.1 دلار آمریکا بسته به نوع و زمان آگهی دریافت خواهید کرد. برخی آگهی‌های تبلیغاتی ممکن است برای ۵ ثانیه و برخی دیگر برای ۳۰ ثانیه اجرا شوند. آگهی های طولانی تر درآمد بیشتری برای شما دارند.

اعتبار سایت های کلیکی چگونه ارزیابی می شود؟

امروزه درباره سایت های کلیکی بحث و اظهار نظر های متفاوتی صورت میگیرد، معمولا افراد زیادی نمیتوانند از سایت های کلیکی کسب درآمد کنند و کل اعتبار و ماهیت آن را محکوم می‌کنند. اما این همیشه حقیقت ندارد و شما واقعا می‌توانید به خوبی از آنها درآمد داشته باشید.

اگر شما به صورت آنلاین جستجو کنید، متوجه خواهید شد که صدها سایت کلیکی وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید با کلیک روی آگهی‌ها پول به دست آورید. اما درک اینکه چه تعداد از آن‌ها معتبر هستند دشوار است. از آنجا که اغلب این سایت ها به اصلاح اسکم یا کلاهبرداری هستند و پس از رسیدن به حد مشخصی از درآمد، سایت خود را منحل می‌کنند. این سایت ها درواقع برای خود شروع به کسب درآمد کرده‌اند و نه برای شما.

با این حال، سایتهای بسیار خوبی نیز وجود دارند که می‌توانید انتظار داشته باشید از آن‌ها درآمد کسب کنید. این وب سایت‌ها واقعا پول پرداخت می‌کنند و بسیار مشهور و محبوب هستند. اعضای آن‌ها درک می‌کنند که آن‌ها در یک محل قانونی فعالیت میکنند که به عنوان نمونه میتوان از نئوباکس و کلیکس سنس نام برد که بیش از 10 سال آنلاین بوده‌اند و صادقانه به اعضایشان پرداختی داشته اند. از آنجا که اغلب سایت های PTC نمیتوانند برای مدت طولانی فعالیت کنند، هر سایت کلیکی با بیش از 3 سال حضور آنلاین و تعداد زیادی بازخورد مثبت می‌تواند قانونی و معتبر خوانده شود.

بطور کل میتوان گفت مدل کسب و کار paid to click یک روش قانونی و معتبر میباشد، اما همیشه افراد سودجو در هر کسب و کاری وجود دارند که از آن مدل کسب و کار برای منافع خود و کلاهبرداری از دیگران سوء استفاده میکنند، بنابراین اگر مسیر درست را دنبال کنید، تنها چیزهای درست برای شما اتفاق خواهند افتاد. اما اگر چیزهای اشتباهی را دنبال کنید، ممکن است همه چیز تاثیر منفی بر وضعیت مالی شما داشته باشد. شما به عنوان یک کاربر موظف هستید قبل از فعالیت در هر سایتی با تحقیق و بررسی از اعتبار و ماهیت آن اطمینان حاصل کنید.

قوانین سایت های کلیکی

قوانین و نکات کلیدی سایت های کسب کلیکی
قوانین سایت های کلیکی و در کل شرایط استفاده کاربران از خدمات سایت های PTC تقریبا همگی مشابه یکدیگر میباشد که شما با ثبت نام در هر یک از سایت های کلیکی ملزم به رعایت آنها میباشید در این مطلب ما قوانین کلی و مهمی که باید توسط کاربران اینگونه سایت ها رعایت بشود را در اینجا بازگو خواهیم کرد.
لازم به ذکر است رعایت این قوانین به منظور جلوگیری از مسدود شدن حساب ها و البته آشنایی با چون و چرای این تجارت، میبایست توسط افرادی که میخواهند وارد این نوع از کسب و کار شوند مورد توجه قرار بگیرد.
توجه داشته باشید که کلیات این قوانین در همه سایت ها مشابه است و گاها ممکن است در جزییات تفاوت هایی وجود داشته باشد بنابرین بهتر است بعد از مطالعه این مطلب خودتان نیز به بخش قوانین سایت های مورد نظرتان مراجعه کنید تا از جزییات نیز آگاهی بدست بیاورید البته شما با رعایت نکات گفته شده در این مطلب هیچگونه مشکلی در آینده پیدا نخواهید کرد
– اعضا باید حداقل یک بار در هر 30 روز به منظور فعال ماندن وارد حساب کاربری خود بشوند این زمان ممکن است در بعضی از سایت ها مقداری کم یا بیشتر باشد .
– موجودی حساب، عضویت، امتیاز، معارفه و اعتبارات تبلیغات اعضای غیر فعال به حالت تعلیق در خواهد آمد .
– حساب های کاربری در صورت عدم فعالیت پس از گذشت 60 روز حذف خواهند شد و تمامی موجودی حساب، امتیاز، معارفه و اعتبارات تبلیغات نیز از دست خواهد رفت.
– در صورت استفاده از اطلاعات نادرست در هنگام ثبت نام حساب کاربران معلق خواهد شد.
-کاربران باید در برخی از سایت ها به منظور برداشت درآمد هویت خود را تایید کنند، بنابراین در هنگام ثبت نام از مشخصات حقیقی خود استفاده کنید.
– در هنگام ثبت نام از نام و نام خانوادگی حقیقی استفاده کنید اما برای انتخاب نام کاربری یا همان User Name میتوانید از اسم های مستعار استفاده کنید.
– نام و نام خانوادگی شما در سایت مخفی خواهد ماند اما نام کاربری شما در لینک معارفه قرار خواهد گرفت .
– برای تیکت زدن و درخواست پشتیبانی از سایت و ارتباط با مدیران سایت باید به زبان انگلیسی درخواست بزنید که البته خیلی به ندرت به این کار ممکن است احتیاج پیدا کنید که در صورت نیاز میتوانید به راحتی از مترجم گوگل استفاده کنید.
– شما در هر سایت فقط میتوانید یک حساب کاربری ایجاد کنید و تلاش برای ایجاد بیش از یک حساب کاربری و قرار دادن آن به عنوان زیر مجموعه خود به مسدود شدن تمامی آنها می انجامد.
– اگر شما اطلاعات کاربری خود را فراموش کرده اید آن را از طریق پست الکترونیکی به شما ارسال میکنند پس حتما در هنگام ثبت نام از یک ایمیل معتبر استفاده کنید زیرا در اکثر سایت برای تایید ثبت نام یک لینک فعالسازی به ایمیلتان نیز ارسال خواهد شد.
– حساب های کاربری در یک فرمت غیر قابل برگشت.نگه داشته میشود و در صورت هک شدن حساب کاربری سایت ها هیچ مسئولیتی را قبول نخواهند کرد.
– در صورت استفاده از نرم افزار های خودکار کلیک کردن و ترویج دادن آن به اشخاص دیگر و یا تلاش برای دور زدن و یا گول زدن سایت ها حساب شما بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف خواهد شد و در صورت نقض این قوانین همه مانده حساب خود را نیز از دست خواهید داد .
-سیاست ضد تقلب. هر گونه تلاش برای استفاده از نرم افزار کلیک خودکار، برای ورود به سیستم با استفاده از نرم افزار و تلاش برای هک سیستم را توسط یک سیستم قدرتمند مانیتورینگ، تجزیه و تحلیل میکند و به محض مشاهده تخلف بصورت اتوماتیک حساب فرد خاطی مسدود خواهد شد.
– تبلیغات نباید در روی گوشی های تلفن همراه و یا تبلت ها مشاهده شود. انجام این کار ممکن است به تعلیق دائم حساب شما منجر شود. تبلیغات باید فقط در سیستم های کامپیوتر و یا لپ تاپ و با استفاده از ماوس صورت بگیرد.
– داشتن یک نام کاربری نامناسب و غیر اخلاقی ممکن است به تعلیق حساب شما منجر شود.
– ورود به سیستم از پراکسی ها، فیلتر شکن ها یا شبکه های به اشتراک گذاشته مانند: (مدارس، شبکه های LAN، کافی نت، و غیره) مجاز نیست.
-هرگز از یک آی پی در یک روز وارد دو یا چند حساب کاربری نشوید، اینکار منجر به مسدود شدن حساب شما خواهد شد.
– به منظور کسب درآمد از زیرمجموعه ها شما موظف هستید روزانه تبلیغات حساب خود را نیز مشاهده کنید، تعدا مورد نیاز در اکثر سایت های کلیکی 4 و در برخی 6 و یا 10 تبلیغ میباشد.
– حساب قابل انتقال و یا فروش نیست.
– اگر هر یک از اعمال شما باعث آسیب رساندن به شهرت و اعتبار سایت ها شود، آنها این حق را دارند که حساب کاربری شما را به طور دائم به حالت تعلیق دربیاورند.
– ارسال پول به حساب اینترنتی شخص دیگری غیر از شما امکان پذیر نمیباشد و شما نمیتوانید از حساب شخص دیگری که در سایت عضویت دارد استفاده کنید و انجام این کار به تعلیق حساب شما منجر میشود.
– مدت زمان انتظار پرداخت ها در سایت ها متفاوت است در بعضی بصورت آنی همان لحظه انتقال میابد و در بعضی دیگر از چند ساعت تا گاها یک هفته انجام میشود. برای اطلاع دقیق به بخش قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.
– در هنگام پر کردن اطلاعات پرداخت یا همان شماره حساب های اینترنتی تمامی مسئولیت آن بر عهده شماست و در صورتی که اشتباه اطلاعات را وارد کنید و پول شما به حساب شخص دیگری واریز شود مسئول خود شما هستید.

سوالات متداول

سوالات متداول
-چند تا حساب میتوانیم داشته باشیم ؟
هرشخص با یک کامپیوتر و یک خط اینترنت ( IP ) ، فقط و فقط میتواند یک حساب باز کند ، یعنی فقط میتوانید یک بار در هر سایت ثبتنام کنید ، اگر حساب دیگری باز کنید،که بطور مثال آن را زیر مجموعه خودتان بکنید هر دو حساب بسته خواهد شد و هر مقدارموجودی در حساب باشد از دست میرهود و دیگر قابل برگشت نیست .
دقت کنید که هر خط اینترنت یک آی پی آدرس داره ( IP ) و وقتی شما ثبتنام میکنید این آی پی آدرس در سیستم ثبت میشه و اگه شخص دیگری با این آی پی ثبتنام کنه و جزو زیر مجموعه شما قرار بگیرد ،تقلب محسوب میشود و هر دوحساب بسته خواهد شد.

– ما در خانه یک خط اینترنت داریم و یکی دیگر از اعضای خوانواده میخواهد عضو شود ، میتوانم با VPN آی پی را تغییر بدم و یک حساب باز کنم؟
تحث هیچ شرایطی این کارا نکنید ،زیرا به غیر از آی پی ،آدرس مک دستگاه شما نیز در سیستم ثبت میشود اگر این کار را بکنید هر دو حساب بسته میشود .

– چگونه میتوانیم برای یک نفر دیگر از اعضای خانواده ام در سایت حساب باز کنیم ؟
باید بطور واضح بگویم مشکل اصلی زمانی ایجاد میشود که شخص دوم زیر مجموعه شما گردد و یا با یک آی پی و یک سیستم او هم تبلیغات را کلیک کند اگر شخص دیگری از اعضای خانواده تان میخواهد عضو شود ، باید یک خط اینترنت و یک سیستم مجزا داشته باشد ، در غیر اینصورت اگر با اینترنت و کامپیوتری که شما ثبتنام کرده اید ، این کار رو انجام بدهد و عضو زیر مجموعه شما شود ، هر دو حساب بسته میشود .

– آیا من فقط باید با آی پی آدرس و اینترنت و کامپیوتری که حساب باز کرده ام همیشه کار کنم و نمیتوانم اینترنت و کامپیوتر دیگری استفاده کنم و وارد حسابم بشوم و فعالیت کنم ؟
برای وارد شدن به حساب و چک کردن میتوانید از هر جا و هر کامپیوتری وارد حسابتان بشوید ، اما نمیتوانید برای کسب درآمد و یا کلیک کردن اگهی ها اقدام کنید چون ممکن است شخص دیگری نیز همان روز از آن آی پی و سیستم بطور اتقاقی ثبت نام کرده باشد و بروی تبلیغات کلیک کرده باشد و اگر حساب دومی هم این کار را انجام بدهد آن حساب تعلیق خواهد شد.

– اگر یکی از قوانین سایت را رعایت نکنم و حسابم بسته شود ، موجودی حسابم چه میشود؟
هر زمان حسابی بسته شود ، موجودی حساب غیر قابل برگشت است .

– اگر حساب بسته شود دوباره میتوانیم در همان سایت ثبت نام کنیم ؟
بله ، برای ثبت نام مجددباید با نام کاربری و ایمیل جدید ثبت نام کنید.

– آیا میتوانم حسابم را به نام شخص دیگری انتقال بدهم ؟
خیر این کار امکان پذیر نیست .

– آیا میتوانم نام کاربری خود ( Username) را تغییر بدهم ؟
خیر این کار امکان پذیر نیست .

– آیا میتوانم پسووردم را عوض کنم ؟
بله این کار را میتوانید به دفعات در قسمت Personal Setting انجام دهید.

– آیا فقط باید با اینترنت و کامپیوتری که با آن حساب باز کردایم آگهی ها رو کلیک کنم ؟
خیر شما میتوانید از اینترنت و سیستم دیگری نیز برای کلیک کردن برروی آگهی ها استفاده کنید بطور مثال از کامپیوتر و اینترنت محل کار،اما با رعایت چند نکته اول مطمئن شوید شخص دیگری از آن برای ثبت نام و کلیک کردن در سایت های کسب درآمد استفاده نمیکند.
در هر روز ( 24 ساعت )شما میتوانید فقط با یک IP آگهی هایتان را کلیک کنید به این ترتیب که اگر بطور مثال در محل کار صبح بر روی تعدادی از تبلیغاتتان کلیک کنید تا زمانیکه زمان سرور سایت به اصطلاح تایم سرور صفر نشده (زمان صفر یعنی 12 شب به وقت سایت) شما نمیتوانید در خانه بر روی تبلیغات کلیک کنید .

– در چه ساعاتی از روز باید آگهی ها را کلیک کرد؟
در هر زمان از روز میتوانید بر روی تبلیات کلیلک کنید.

– از چه زمانی میتوانیم زیرمجموعه اجاره کنیم ؟
در اکثر سایت ها از لحظه ای که ثبت نام میکنید میتوانید این کار را انجام دهید ولی در بعضی دیگر نیاز هست قبل از آن تعداد مشخصی کلیک انجام داده باشید و یا چند روزی از ثبت نامتان گذشته باشد.برای اطلاع دقیق به قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.

– از چه زمانی میتوانیم زیرمجموعه مستقیم بگیریم و دوستانمان را زیرمجموعه خودمان کنیم ؟
در اکثر سایت ها از لحظه ای که ثبت نام میکنید میتوانید این کار را انجام دهید ولی در بعضی دیگر نیاز هست قبل از آن تعداد مشخصی کلیک انجام داده باشید و یا چند روزی از ثبت نامتان گذشته باشد.برای اطلاع دقیق به قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید.
نکته مهم:
از روزی که مجموعه دار میشوید، حال چه اجاره ای و چه مستقیم ، اگر یک روز بر روی آگهی هایتان کلیک نکنید روز بعد از کلیک های زیر مجموعه ها پورثانت دریافت نخواهید کرد.درواقع کسب درآمد از زیر مجموعه ها منوط به کلیک کردن آگهی ها توسط خودتان نیز هست.

– اگر زیرمجموعه شخص دیگری بشوم، آیا ایشان اطلاعات حساب من را دارد ؟ یا اینکه اطلاعات شخصی من مثل پسوورد ، ایمیل را دارد؟
خیر، وقتی شما زیر مجموعه شخص دیگری میشوید فقط یوزرنیم ، تاریخ ثبت نام و تعداد کلیک های شما برای او قابل مشاهده است .

– آیا از کلیک های زیر مجموعه ی زیر مجموعه ی خودم نیز مبلغی دریافت میکنم؟
خیر در اکثر سایت ها شما فقط از زیر مجموعه های خودتون درآمد خواهید داشت اما در بعضی از سایت ها تا چند لول پایین تر نیز میتوانید درآمد داشته باشید که البته معتبر ترین سایت ها این گزینه را ندارند و فقط بعضی از سایت ها برای جذب بیشتر کاربر این امتیاز را در نظر میگیرند که این کار در پلن های سود دهی چندان منطقی و معقول نیست.

– آیا میتوانم از حساب بانکی اینترنتی شخص دیگری برای دریافت پول از سایت ها استفاده کنیم؟
خیر اگر حساب اینترنتی شخص دیگری در آن سایت ثبت شده باشد نمیتوانید از آن برای دریافت درآمدتان استفاده کنید و باید خودتان یک حساب اینترنتی مجزا برای خود افتتاح کنید.

– از چه زمانی میتوانم عضویتم را ارتقا بدم ؟
در اکثر سایت ها از لحظه ای که ثبت نام میکنید میتوانید این کار را انجام دهید ولی در بعضی دیگر نیاز هست قبل از آن تعداد مشخصی کلیک انجام داده باشید و یا چند روزی از ثبت نامتان گذشته باشد.برای اطلاع دقیق به قوانین سایت مورد نظر مراجعه کنید .

– چه زمانی میتوانم درآمد کسب شده ام را از سایت دریافت کنم ؟
در تمامی سایت های کسب درآمد یک حد نصاب برای درخواست برداشت درآمد وجود دارد که در اکثر آنها 2 دلار میباشد و زمانیکه موجودی حسابتان به حد نصاب مشخص شده برسد میتوانید درخواست انتقال درآمد به حساب الکترونیکی خود را به سایت بدهید .

استراتژی جذب زیر مجموعه مستقیم یا دایرکت ریفرال

Direct Referral
در این مطلب قصد داریم شما را با روش های جذب زیر مجموعه مستقیم یا دایرکت ریفرال (Direct Referral) به منظور افزایش درآمد در سایت های کلیکی آشنا کنیم.
همانطور که میدانید راه اصلی افزایش درآمد داشتن زیر مجموعه یا به اصطلاح ریفرال میباشد که در تمامی سایت های کلیکی دو نوع متفاوت ریفرال برای افزایش درآمد وجود دارد.
1-دایرکت ریفرال (Direct Referral) یا زیر مجموعه مستقیم
2-رنت ریفرال (Rent Referral) یا زیر مجموعه اجاره ای
البته بحث دایرکت ریفرال فقط مختص به سایت های کلیکی نمیباشد و در بسیاری از سایت هایی که خدمات یا محصولاتی را در اینترنت ارائه میدهند بخشی با نام affiliate program وجود دارد که کاملا مشابه دایرکت ریفرال در سایت های کلیکی میباشد.
در واقع affiliate program برنامه ای است که کاربران هر سایت به وسیله آن میتوانند با معرفی کردن آن سایت به افراد دیگر (در صورتیکه منجر به استفاده از خدمات و محصولات شود) درآمد و پورسانت کسب کنند.
در مورد رنت ریفرال باید توضیح بدهیم که همانطور که از نامش پیداست شما افرادی را از خود سایت برای مدت مشخصی و با پرداخت مبلغی برای مدت یک ماه به اجاره خودتان درمیاورید که مدت زمان این اجاره به دفعات و بدون محدودیت قابل تمدید میباشد که متعاقبا کاربرد این ریفرالها برای ما افزایش درآمد میباشد.
همانطور هم که در مطالب دیگر سایت تخصصی کلیکسوری به آن اشاره شد ما از کلیک هایی که رنت ریفرال ها برای خودشان انجام میدهند مبالغ مشخص شده ای را با توجه به نوع عضویتمان و نوع تبلیغاتی که رنت ریفرال ها انجام میدهند دریافت میکنیم که این قابلیت اجاره کردن ریفرال یکی از مهترین مزایای سایت های کسب درآمد آنلاین میباشد
اما سوژه مورد توجه این مطلب زیر مجموعه مستقیم یا همان دایرکت ریفرال ها میباشند
عملکرد این دو نوع ریفرال ها مشابه هم میباشد اما با دو تفاوت چشمگیر و قابل توجه… !
تفاوت هایی که جذابیت فعالیت در این کسب و کار آنلاین را دو چندان میکند اگر مطلب بررسی و محاسبه روند کسب درآمد در سایت های PTC را مطالعه کرده باشید بطور کامل با عملکرد رنت ریفرال ها یا زیر مجموعه های اجاره ای آشنا هستید
رنت ریفرال ها علاوه بر مزیت های جالبی که دارند معایبی هم در خود جای داده اند از جمله هزینه بر بودن آنها ، به عبارت دیگر شما برای داشتن آنها باید هزینه ای را پرداخت کنید و دیگر دائمی نبودن آنها در واقع بخشی از سودی که آنها به شما میرسانند را باید صرف اجاره و تمدید مجدد و ماهانه خود آنها بکنید
برای درک بهتر بطور مثال این ریفرال های اجاره مانند این است که شما برای کسب درآمد یک مغازه اجاره میکنید و مشغول فعالیت میشوید ، مسلما شما از این مغازه درآمد خواهید داشت و خب متعاقبا باید بخشی از درآمدتان را برای اجاره مغازه کنار بگذارید تا سر هر ماه آن را به صاحب مغازه پرداخت کنید. ریفرال های اجاره ای هم به همین شکل هستند.
ضعف دیگر رنت ریفرال ها این است که عملکرد آنها قبل از اجاره قابل پیش بینی نیست بطور مثال مشخص نیست که این ریفرال ها چگونه فعالیت میکنند ، آیا هر روز آگهی های خود را کلیک میکنند یا اینکه میانگین کلیک های آنها چگونه است؟
با این حال شما با آمار هایی که بعد از اجاره ریفرال ها توسط سایت به شما ارائه میشود میتوانید عملکرد اینگونه ریفرال ها را مشاهده کنید و با توجه به این موضوع آنها را برای بالا بردن عملکردشان مدیریت کنید تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید اما در اینجا میخواهیم تفاوت هایی را برای شما بازگو کنیم که صحت بر برتری دایرکت ریفرال در برابر رنت ریفرال میگذارد.
تفاوت اول این است که در دایرکت ریفرال یا زیر مجموعه مستقیم بر خلاف زیر مجموعه اجاره ای شما برای داشتن آنها هزینه ای را پرداخت نمیکنید.
تفاوت دوم این است که دایرکت ریفرال ها محدودیت زمانی ندارند و بر خلاف رنت ریفرال ها بصورت دائم زیر مجموعه شما هستند.
تفاوت سوم این است که شما از فعالیت های دیگر زیر مجموعه های مستقیم خود نیز بهره مند میشوید.
اگر آنها عضویت خودشان را ارتقا بدهند شما از این بایت کمیسیون یا پورسانت دریافت میکنید.
اگر آنها در مینی جاب ها موفق باشند و درآمدی داشته باشند شما از آن درآمد نیز پورسانت دریافت میکنید.
اگر آنها برای اجاره و یا کارهای دیگر در سایت سرمایه گذاری کنند شما درصدی را به عنوان پورسانت دریافت میکنید.
بله این تفاوت های فوق العاده ی زیر مجموعه مستقیم از زیر مجموعه اجاره ای میباشد در ریفرال های اجاره ای شما فقط از کلیک کردن آنها بر روی آگهی های خودشان سود میبردید اما در دایرکت ریفرال شما از چندین فعالیت آنها سود خواهید برد.
البته تمامی این مزایا به این دلیل از طرف سایت ها ارائه میشود که زیرا شما افراد جدیدی را به سایت آنها معرفی کرده اید و این بر اعتبار و سود آنها میافزاید افرادی که میتوانند خانواده ، دوستان ، آشنایان و یا همکاران شما باشند که براحتی از طریق لینک معارفه شما میتوانند بطور مستقل در سایت ها ثبت نام کنند و جزیی از زیر مجموعه شما گردند.
حال که با تفاوت های دایرکت ریفرال و رنت ریفرال آشنا شدید استراتژی ها و روش های جذب زیر مجموعه مستقیم را به شما معرفی میکنیم.
روش اول تبلیغات سینه به سینه میباشد که موثرترین نوع تبلیغ میباشد.
شما میتوانید در مورد کسب و کار جدید و آنلاین خود برای خانواده ، دوستان ، آشنایان و حتی همکاران خود توضیح دهید و آنها را با مزایا و چگونگی انجام این کار آشنا کنید و آنها را برای فعالیت در این کار ترغیب کنید و بعد لینک معارفه خود را در اختیار آنها قرار دهید تا آنها توسط آن لینک وارد سایت مورد نظر شوند و در سایت ثبت نام کنند و در این راه میتوانید تجربیات و دانسته های خود را در اختیار آنها قرار دهید و برای رسیدن به موفقیت آنها را پشتیبانی کنید.
روش دوم استفاده از تبلیغات درون سایتی خود سایت های کسب درآمد آنلاین میباشد.
در این روش شما میتوانید با درآمد هایی که از خود سایت ها بدست می آورید درخواست تبلیغ برای لینک معارفه خود بدهید به این طریق که شما از سایت میتوانید چندین نوع از تبلیغ را برای جذب زیر مجموعه مستقیم به سایت سفارش بدهید بطور مثال شما میتوانید با پرداخت مبلغ 1 دلار حدود 25000 مشاهده بنر سفارش بدهید که در این بنر لینک معارفه سایت مورد نظرتان را قرار میدهید و افرادی که این بنر ها را مشاهده میکنند اگر بر روی آن بنر تبلیغاتی کلیک کنند مستقیم وارد سایت مورد نظر شما میشوند و در نهایت اگر در آن سایت ثبت نام کنند چون بواسطه لینک معارفه شما وارد سایت شده اند بعد از ثبت نام مستقیم بطور دائم زیر مجموعه شما میشوند.
و یا اینکه تبلیغی مشابه همان تبلیغاتی که خودتان همه روزه کلیک میکنید برای لینک معارفه خودتان به سایت سفارش دهید و همینطور یک نوع از تبلیغات هست که شما میتوانید درخواست پرداخت به ازای ثبت نام را بدهید شما میتوانید برای آموزش کامل نحوه سفارش دادن انواع تبلیغات درون سایتی به این لینک مراجعه کنید.
شما همچنین میتوانید با اجاره لینک در سایت کلیکسوری لینک معارفه خود را بر روی دکمه ثبت نام سایت های معتبر در صفحه معرفی آنها پیوند کنید تا هر فردی که از طریق سایت کلیکسوری در سایت مورد نظر ثبت نام می کند، زیر مجموعه شما گردد.
همچنین میتوانید با اجاره جایگاه های ثابت در سایت کلیکسوری بنرهای سایت های معتبری که در آن عضو هستید را در کلیکسوری قرار دهید و از طریق بازدیدکنندگان سایت کلیکسوری زیر مجموعه مستقیم جذب کنید.
روش سوم عضویت در سایت های جدید کلیکی میباشد.
برخی از سایت های جدید برای جذب کاربر در ابتدای فعالیت خود مزایای خوبی را برای کاربران اولیه خود در نظر میگیرند که این مزایا گاها هدیه نقدی و آپگرید رایگان عضویت میباشد و چون این سایت های جدید هنوز پرداختی آنها مشخص نشده است که آیا پرداختی دارند یا خیر ما میتوانیم از هدایای نقدی ، مزایا و درآمد های بدست آمده از آنها برای تبلیغات درون سایتی برای لینک معارفه خود استفاده کنیم که حتی اگر این سایت ها پرداختی نداشته باشند شما میتوانید از تبلیغات درون سایتی آنها استفاده کنید و افرادی را که در این سایت ها فعالیت دارند را به عضویت در سایت های دیگر ترغیب کنید.
روش چهارم قرار دادن مطلب مرتبط در وبلاگ ، وبسایت و شبکه های اجتماعی میباشد.
شما میتوانید در صورت داشتن وبلاگ یا وبسایت و با قرار دادن یک مطلب مرتبط با کسب و کار جدید خود کاربران وبلاگ و وبسایت خود را ترغیب به فعالیت در این روش کسب درآمد کنید و یا اگر صفحاتی در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، فیس بوک و یا هر کجا که افرادی در آنجا حضور دارند دارید میتوانید برای جذب زیر مجموعه مستقیم مطالبی را به انضمامه لینک معارفه خود در آنها قرار دهید و دایرکت ریفرال جذب کنید.
با بکارگیری این روش ها براحتی و به مرور میتوانید برای خود زیر مجموعه مستقیم جذب کنید و بر درآمد خود بیافزایید.

 

 

 

این مقاله به شما کمک کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *