کسب درآمد از سایتهای فاست

Hover me to open tooltipسایت های فاست ارزهای دیجیتال (faucets) وب سایت ها یا برنامه های هستند که مقادیر کمی از ارز دیجیتال رایگان به کاربران خود ارائه می دهد. مانند تمام بسیاری از اختراعات مربوط به ارزهای رمزنگاری، فاست ها نیز با بیت کوین شروع به کار کردند. فاست در لغت انگلیسی به معنای شیر آب است که با همین هدف نام گذاری شده اند.

این ایده ای بود که توسط گاوین آندرسن، یکی از برجسته ترین توسعه دهنده های بیت کوین، به عنوان روشی برای پذیرش عمومی بیت کوین در بین کاربران، ایجاد شد.

فاست ابتدایی به کاربران خود ۵ بیت کوین ارائه می داد که در آن زمان ارزش چندانی نداشت. امروزه فاست های توسعه یافته و بر اساس تبلیغات فعالیت می کنند و به کاربران خود درصد کمی ارز دیجیتال رایگان می دهند/.

اکثر فاست های ارزهای دیجیتال بر اساس مشارکت در وب سایت ارز دیجیتال رایگان ارائه می دهند، اما بعضی نیز با استفاده از استخراج، انجام تحقیق یا بازی های اینترنتی، به کاربران ارز دیجیتال رایگان می دهند. باید بدانید که ارز دیجیتالی که توسط این سایت ها به شما داده می شود، بسیار ناچیز است. ثروتمند شدن با این سایت ها مانند تلاش برای پر کردن وان با قطره آب است.

ماهیت فاست ها

فاست (Faucet) در حوزه ارزهای دیجیتال سایت‌هایی هستند که به گفته خودشان در صورت بازدید از آن‌ها، هر چند ثانیه یا چند دقیقه یکبار می‌توانید مقداری بیت کوین یا ارزهای دیجیتال دیگر دریافت کنید. البته حداقل میزان برداشت از این سایت‌ها بسیار بالاست و میزان ارز دیجیتال دریافتی بسیار ناچیز است. به همین دلیل در اغلب موارد نمی‌توانید از این سایت‌ها برداشتی داشته باشید و در واقع سایت‌های فاست با دریافت بازدید خیلی زیاد، سود واقعی را می‌برند.

فاست در زبان انگلیسی یعنی شیر آبی که چکه می‌کند که می‌توان معنای «درآمد قطره‌ای» را از آن برداشت کرد.

آشنایی با فاست های بیت کوین
فاست‌های بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری نوعی از سیستم‌های پاداشی هستند که پاداش آن‌ها به شکل کسرهای کوچکی از بیت کوین (یا ارزهای دیجیتال دیگر) به بازدیدکنندگان تعلق می‌گیرد. این پاداش‌ها در بازه‌های زمانی خاصی برای کاربران آزاد می‌شوند. به عبارت دیگر فاست‌ها امکان برداشت آنی را برای کاربران خود مهیا نمی‌کنند.

این پاداش‌ها برای جلب بازدیدکننده به وب‌سایت فاست‌ در نظر گرفته می‌شوند و معمولاً این سایت‌ها حاوی تبلیغات زیادی نیز هستند. شرکت‌های تبلیغاتی به ازای نشان دادن این تبلیغات مبلغی را به صاحب فاست پرداخت می‌کنند. هزینه‌های این تبلیغات بر اساس پرداخت به ازای هر هزار بازدید (CPM) محاسبه خواهد شد. یعنی اگر این سایت‌ها بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشند و این بازدیدکنندگان زمان بیشتری را در سایت بگذرانند، صاحب سایت به ازای نمایش این آگهی‌ها پول بیشتری به دست خواهد آورد. این پاداش‌ها باعث جلب بازدیدکنندگانی می‌شود که برای کسب جایزه خود بازهم به سایت مراجعه خواهند کرد و معمولاً زمان بیشتری را در سایت می‌گذرانند. در واقع، مراجعات مکرر بازدیدکنندگان به سایت باعث خواهد که آگهی‌دهندگان پول بیشتری را به صاحب فاست پرداخت کنند. چنانچه با بیت کوین کمی آشنا باشید خیلی سریع متوجه می‌شوید که ارزش واحدهای بیت کوینی که توسط فاست‌ها به شما تعلق می‌گیرد، بسیار ناچیز است و وقت خود را برای دریافت آن تلف نخواهید کرد. اکثر بازدیدکنندگانی که از این فاست‌ها استفاده کرده و پاداش‌ها را دریافت می‌کنند، یا افرادی هستند که چیز زیادی درباره بیت کوین نمی‌دانند یا تازه با آن آشنا شده‌اند.

چگونه در فاست ها فعالیت کنید

استفاده از یک فاست بیت کوین خیلی ساده است. بعد از مراجعه به وب‌سایت فاست و ثبت نام در آن، آدرس کیف پول خود را وارد می‌کنید. سپس یک شمارنده، زمانی که شما در وب‌سایت می‌گذرانید را ثبت می‌کند و بعد از آنکه زمان مشخصی را در سایت گذراندید، می‌توانید با کلیک کردن روی دکمه «Claim Now» یا چیزی شبیه به این پاداش خود را دریافت کنید.

فاست (Faucet) چیست؟ دریافت ارز دیجیتال رایگان!
نمونه‌ای از یک فاست بیت کوین
صد البته باید با حل کردن یک کپچا (Captcha) یا حل یک مسئله ساده ریاضی ثابت کنید که یک انسان هستید. این کار برای اطمینان از اینکه شما یک اسکریپت یا ربات نیستید انجام می‌گیرد. به همین سادگی می‌توانید پاداش خود را دریافت کنید.

البته فاست‌ها معمولاً برای جلوگیری از جمع‌آوری تمام پاداش‌ها توسط یک نفر، برای هر بار جمع‌آوری پاداش توسط یک شخص، محدودیتی زمانی در نظر گرفته‌اند که بسته به سیاست فاست می‌تواند از ۵ دقیقه تا ۲۴ ساعت متغیر باشد.

روش کسب درآمد از سایت های فاست چگونه است؟
برای کسب درآمد از سایت های فاست باید ابتدا کاربر آن سایتی که میخواهید در آن فعالیت کنید شوید. قبل از ورود و ثبت نام یک کیف پول برای نگه داری ارز های دیجیتالی خود بسازید. برای ساخت کیف پول میتونید از اپیکیشن هایی مثل COINOMI یا TRAST استفاده کنید و یا در سایت بلاک چین ثبت نام کنید.

اگر تا به حال کیف پول برای ارز های دیجیتال نداشتید میتونید با یه سرچ ساده مراحل ساخت کیف پول الکترونیکی رو ببینید. بعد از ساخت کیف پول الکترونیکی میتونید به راحتی در سایت مورد نظرتون ثبت نام انجام دهید.

بعد از ثبت نام شما میتونید با زدن گزینه کسب بیت کوین رایگان و کلیک بر روی کپچا مقدار کمی بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگری به دست بیاورید. البته در این گونه سایت ها روش های کسب درآمد دیگری نیز وجود دارد مثل بازی کردن که البته چندان توصیه ای به بازی در این گونه سایت ها نیست زیرا طوری طراحی شدند که معمولا کاربران بیت کوین خود را در این قسمت از دست میدهند.

بعد از جمع آوری بیت کوین توسط شما میتونید در قسمت WITHDRAW آن را برداشت کنید که حداقل برداشت هر سایت متفاوت است و میتونید در همین قسمت مقدار آن را ببینید.

برای موفق شدن هر چه سریع تر در این گونه سایت ها بهتر است یک سری نکات را رعایت کنید که برخی از این نکات به این شرح است.

از چند اکانت استفاده نکنید زیرا اگر سایت بفهمد حساب شما را میبندد و هر مقدار ارز دیجیتال جمع آوری کرده باشید از دست میدهید.
سعی کنید حتما زیر مجموعه برای خود جذب کنید این کار باعث پیشرفت چشم گیر شما میشود زیرا با هر کلیک توسط رفرال شما مقداری ارز دیجیتال نیز به شما میرسد.(هر کس با لینک رفرال شما ثبت نام کند زیر مجموعه شما حساب میشود.)
این کار نیاز به صبر و پشتکار دارد اگر شما این خصوصیات رو ندارید بهتر است اصلا سمت این گونه کار ها نروید زیرا خیلی زود خسته میشوید از آن و اصلا برای شما مناسب نمیباشد.
بهتر است سمت بازی های آن نروید مگر اینکه استراتژی و روش خاصی برای موفق شدن در بازی های آن بلد باشید.
این کار برای نوجوان ها و کسانی که در طول روز وقت آزاد بیشتر و همچنین دسترسی کامل به اینترنت دارند بیشتر توصیه میشود.
در هر سایت فاستی ثبت نام نکنید. قبل از فعالیت در این سایت ها از اعتبار و پرداختی های منظم آن مطمئن شوید.

این مقاله به شما کمک کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *